
LONDEN - Leasemaatschappij Avation is niet langer op zoek naar een koper. Volgens het bedrijf is de coronacrisis niet bepaald een geschikt moment om te onderhandelen over een eventiele verkoop van (delen van) de onderneming.
Avation, dat is gespecialiseerd in de verhuur van regionale passagiersvliegtuigen, kondigde in januari aan op zoek te zijn naar potentiële kopers. Sindsdien zijn er gesprekken gevoerd met meerdere kandidaten. De coronacrisis gooide echter roet in het eten.
De onderneming besloot daarom om zich voorlopig te focussen op de huidige uitdagingen.
Extra advertentie tonen:
1





































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.