
HAMBURG - Vliegtuigbouwer Airbus stuurt eind 2016 een A320 de lucht in die deels gebouwd is met 3D-geprinte onderdelen. Die zijn zo’n 55 procent lichter en sneller te produceren. Daarnaast is de technologie volgens Peter Sander, Head of Emerging Technologies & Concepts, ideaal om reserve-onderdelen te maken en snel bij de klant te krijgen.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen






































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.