SCHIPHOL - Vakbond FNV Cabine legt een eerder bereikt akkoord op hoofdlijnen met Transavia bij nader inzien niet voor aan haar leden. De reden is de extra’s die het bedrijf volgens de vakbond uitdeelt aan de piloten. Daardoor is er geen resultaat dat FNV aan haar leden ter stemming wil voorleggen.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen









































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.