
NEW YORK - British Airways heeft de deuren geopend van de vernieuwde lounge op New York John F. Kennedy Airport. De lounge is het Amerikaanse pronkstuk van de Britse luchtvaartmaatschappij, dat in totaal vijftig miljoen pond investeerde in de upgrade.
New York is één van de populairste bestemmingen van British Airways en wordt twaalf keer per dag aangevlogen.
De lounge biedt ruimte aan Business en First Class-reizigers om te werken, ontspannen en te eten. Zo is er een Sony-entertainmentruimte en een Elemis-spa.












































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.