Bij Chogogo Dive & Beach Resort op Curaçao voel je je direct thuis dankzij de heerlijke familie appartementen en de gemoedelijke sfeer. Dicht bij zee in de Jan Thiel baai met de restaurants Zest, Zanzibar en Tinto. Het onderwaterlandschap van Curaçao ontdekken, dan zijn er volop mogelijkheden.
Het aantal annuleringen op Schiphol door het winterse weer loopt vrijdag steeds verder op. Waar de luchthaven in de ochtend nog sprak van tientallen uitgevallen vluchten, gaat het in de loop van de middag al om honderden vluchten die worden geraakt.
Comac en China Eastern Airways gaan verdiepend samenwerken aan een langere variant van de COMAC C919. Met het nieuwe model wil de Chinese vliegtuigbouwer inspelen op de toenemende vraag naar het type.
Turkish Airlines verwacht in 2033, het jaar waarin de maatschappij haar honderdjarig bestaan viert, tot de vijf grootste luchtvaartmaatschappijen ter wereld te behoren. Dat zegt topman Bilal Eksi. Om dat doel te bereiken wordt de vloot de komende jaren fors uitgebreid.
Een Boeing 737-800 van Transavia is op oudejaarsdag op Eindhoven Airport beschadigd geraakt na een aanrijding met een toiletwagen. Het toestel stond op dat moment stil op het platform.
KLM en de vakbonden van het cabinepersoneel hebben op de valreep van het nieuwe jaar een akkoord bereikt over een nieuwe cao. De onderhandelingen tussen de luchtvaartmaatschappij en de VNC, FNV Cabine en De Unie verliepen het afgelopen jaar moeizaam.
Luchtvaartnieuws reclame block mobiel onder 1ste 5 berichten
Meld u aan voor de dagelijkse nieuwsbrief
Overig nieuws
Topvacatures
Video
RECENT NIEUWS
Nieuws van Partners
Het befaamde Riu Plaza España is gehuisvest in het iconische España gebouw, opgetrokken in een Neo-Barokke stijl. Ervaar de combinatie van hoogstaande kwaliteit en service met een perfecte ligging in het centrum van Madrid.
In Londen moet je deze zomer minimaal 1 keer zijn geweest! Voor maar €100 heen en weer naar hartje Londen vanaf Rotterdam Centraal. Wees snel, het aantal goedkope tickets is namelijk beperkt! Je kunt jouw tickets gratis wijzigen tot 7 dagen voor vertrek.


































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.