
SCHIPHOL - KLM detacheert cabinepersoneel bij het regionale dochterbedrijf KLM Cityhopper. Daarover heeft de luchtvaartmaatschappij een overeenkomst gesloten met de cabinebonden. Bij KLM Cityhopper, dat in de coronaperiode al veel KLM-vluchten voor rekening nam, dreigt een personeelstekort zodra de volledige vloot weer wordt ingezet.
Dit artikel verder lezen?
Bent u nog geen member van Luchtvaartnieuws.nl en Zakenreisnieuws.nl? Een membership is er al vanaf € 5,45 per maand. Klik dan op onderstaande 'Word nu member' button voor meer informatie.
Word nu member Inloggen





































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.