EINDHOVEN - De derde ceremonie op vliegbasis Eindhoven voor de slachtoffers van de vliegtuigcrash in Oekraïne treft vrijdag een van de drukste dagen dit jaar op Eindhoven Airport. In totaal 19 vluchten kunnen niet volgens planning vertrekken omdat het vliegverkeer tussen 15.45 uur en 18.00 uur weer wordt stilgelegd vanwege de aankomst van lijkkisten.
Volgens een woordvoerder gaat het om ongeveer 4000 vakantiegangers die niet op tijd kunnen vertrekken. In tegenstelling tot Schiphol is het niet de drukste dag van het jaar op Eindhoven Airport. Die was in de meivakantie. Vanwege de onderbreking van het civiele luchtverkeer worden vluchten op Eindhoven Airport enkele uren uitgesteld.
(c) ANP
Dossier:








































































Ontvang een jaar lang 30% korting op het beste van Luchtvaartnieuws en Zakenreisnieuws. Krijg onbeperkt toegang tot al het nieuws en de bijbehorende Apps. Ontvang tevens 12 maanden het Luchtvaartnieuws Magazine in de mail of op de mat.